Nacházíte se: Články -> Kapitán Interiéry, s. r. o. -> Kapitán Interiéry, s. r. o.

Kapitán Interiéry, s. r. o.

Firma Kapitan Interiéry s.r.o. je na trhu již více než 17 let, nabízí vše, co můžete potřebovat při rekonstrukci bytu nebo domu. U zákazníků je velice oblíbená pro svou kvalitu a spolehlivost.


Mezi stěžejní zboží z patří vestavěné skříně z dalšího sortimentu stojí za zmínku také třeba infrasauna. Vestavěné skříně firmy Kapitán jsou zhotovovány na míru podle přání zákazníků, každá je tudíž dokonalým unikátem. Nabídnou vysoce kvalitní zpracování a skvělou funkčnost. 

 

Velké množství materiálů i typů zpracování

Vestavěné skříně na míru od společnosti Kapitánskvěle zapadnou do jakéhokoli problematického interiéru. To je možné díky široké škále barev, materiálů a doplňků, které umožňují každé skříni zapadnout do okolí. Zákazník si mimo vnitřního způsobu uspořádání může vybrat i otevírání dveří, barvu a dekor skříně. Pokud chcete vidět ukázku dekorů, navštivte naše stránky: www.kapitan.cz

 

Věstavěné skříně a kalkulace

Nebudeme chodit okolo horké kaše, cena je pro většinu lidí nejdůležitějším faktorem pro výběr vestavěné skříně. Na stránkách firmy Kapitan se okamžitě dozvíte, kolik peněz přibližně budou Vaše vestavěné skříně stát. Po vyplnění potřebných parametrů stačí jedno kliknutí myší, a před očima máte vyčíslenou cenu.

 

Průběh objednávky

Po vzájemné domluvě vyšle firma Kapitán své odborníky, kteří změří prostor pro Vaše chystané vestavěné skříně. Poté si zvolíte vzhled a vybavení skříně včetně všech detailů. Po konzultaci je zahájena výroba, a již za 3 týdny můžete mít vestavěné skříně doma, a to včetně montáže.

 

Kontaktujte nás

Rádi Vám osobně či telefonicky poradíme, stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 800 169 435

Více informací naleznete na našich webových stránkách: www.kapitan.cz

Kapitán vestavěné skříněKapitán skříně na míruKapitán skříně na míruKapitán vestavěné skříněKapitán skříně na míru

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz