Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Efektně a efektivně

Efektně a efektivně

 

Životní prostor je pro nás stále důležitější a tak hledáme cesty, jak ho maximálně využít či efektivně rozšířit. Naše domácnosti se postupně plní novým a novým vybavením, které nechceme mít složené někde na hromádce, ale úhledně složené na příhodném místě. Vestavěné skříně splní naše přání bezezbytku.

Kvalitní vestavěné skříně v sobě snoubí maximální komfort a široké využití zároveň. Navíc jejich pořízením prostory domácnosti nijak netrpí, ba právě naopak. Oproti klasickým skříním nezabírají místo a svou podstatou minimalizují střety a karamboly. Jejich trend je plně v kurzu a oblíbeností vestavěné skříně jasně vedou.

 

Proč vestavěné skříně?

Přívlastek vestavěné získaly populární skříně díky své instalaci. Pro jejich zabudování je možno využít každý volný prostor v bytě. Bezúčelná zákoutí, prázdné předsíně či výklenky u zdí v ložnicích, všude tam splní vestavěné skříně svoji roli a efektivně vytvoří úložný prostor pro cokoliv, jež nás v danou chvíli napadne a jeví se bezprizorní. 

Velmi praktický systém posuvného otevírání nám umožní skvělou manipulaci a nezabírá další místo. Varianta klasických otočných dveří zavrhnuta není a je možno si ji pořídit, stejně tak jako dveře skládací. Materiálem použitým na zavírací systém může být kromě dřeva například ratan nebo jiný příjemný materiál.

 

Vestavěné skříně jsou variabilní

Vnitřní vestavba je téměř vždy šitá na míru, proto může zákazník popustit uzdu své fantazii a hlavně projevit své potřeby. Je nutné zohlednit naše preference a druh ukládaných věcí. Vestavěné skříně jsou skvělým řešení pro sezónní věci, ložní prádlo a oblečení všeobecně. Pro tyto případy je připraven propracovaný systém přihrádek, věšáků, držáků a zásuvek. 

Vestavěné skříně zabrání situaci, kdy jsme nuceni redukovat naše věci. Nikoho také nebaví přesun věcí jinam, kde budou méně na obtíž. Přitom řešení, které nám vytrhne trn z paty, je možné realizovat již za několik týdnů. Prvotní náčrtek můžeme vyhotovit sami, ale odborná firma ráda pomůže od počátku až po samotnou instalaci. Řešit úložné prostory efektně a efektivně je snadné, když máme správný tip.

 

Další informace: vestavěné skříně

 

Merbau vestavěné skříně 02Merbau vestavěné skříně 03Kapitán vestavěné skříně 04Kapitán vestavěné skříně 05Kapitán vestavěné skříně 06

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz