Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Jak opticky zvětšit prostor bytu a získat praktický úložný prostor

Jak opticky zvětšit prostor bytu a získat praktick

Vestavěné skříně šetří prostor i vaše starosti

 

Nebaví vás neustále měřit prostory a nábytek, abyste si konečně vybrali takovou skříň, která bude kopírovat stěnu, nebude nikde přesahovat, nebude vyšší než zkosený roh a nebude dosahovat až ke sloupku u stěny? Přestaňte si dělat starosti neustálým měřením, objednejte si vestavěnou skříň na míru, ušetřete si nervy a vyplňte užitečně celý volný prostor. To všechno za vás uděláme my, ušetříme vám čas a práci. U nás si můžete vybrat z řady modelů nebo sami vyslovit svá přání, která se budeme snažit vyplnit. Vestavěný nábytek vyrábíme v několika druzích dřeva, i v mořených či lakovaných barevných provedení, stačí si vybrat podle svého gusta. Vestavěné skříně vyplní každý prostor, pro který byste stěží vymysleli jiné řešení a rázem se z nevyužitého místa stane elegantně řešené úložiště, které nejenže dobře vypadá, ale hlavně se vždy hodí. Úložných prostor není přeci nikdy dost. Vestavěné skříně poslouží jako šatník pro vaše oblečení a obuv, jako úložný prostor pro sezónní potřeby, které zrovna nevyužíváte nebo pro cokoliv jiného, co vás jen napadne.

 

Vestavěné skříně: Jak opticky zvětšit prostor bytu a získat praktický úložný prostor

 


 

Vestavěné skřínš vašim pčedstavám i bytu na míru

 

 Vestavěné skříně lze navrhnout a přizpůsobit vašim potřebám. Chcete-li skříň využít výhradně jako šatní, zařídíme ji uvnitř podle vašich představ, vybavíme policemi, přihrádkami, botníkem, jak jen si budete přát. Vestavěné skříně mohou sloužit i jako doplněk bytového interiéru nebo jako celá bohatě využitelná stěna. Vestavěné skříně jsou bytelné, kvalitní, odolné a nejsou záležitostí jen několika roků, ale poslouží vašim potřebám desítky let. Investice tohoto typu se opravdu vyplatí a uvidíte, jak bude váš byt napohled prostornější a čistší. Na věci ve vestavěných skříní se nepráší, a tak máte o další starost méně. Navíc nemusíte vymýšlet, jaký kus nábytku byste do bytu ještě pořídili, aby nové věci našly své úložné místo.

 Zdroj: Vestavěné skříně Kapitán Interiéry, s. r. o.

 

Vestavěné skříně od firmy Kapitán 2010 02Vestavěné skříně od firmy Kapitán 2010 03Vestavěné skříně od firmy Kapitán 2010 04Vestavěné skříně od firmy Kapitán 2010 05Vestavěné skříně od firmy Kapitán 2010 06

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz