Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Merbau, vestavěné skříně s čistým designem

Merbau, vestavěné skříně s čistým designem

Vestavěné skříně a infrasauny zpohodlňují Váš život

 

Jaké jsou nutné informace k výrobě vestavěné skříně?

 • požadavku na vnější vzhled

 • počtu vnitřního vyplnění, zahrnujícím police, šatní tyče, zásuvky a další doplňky


Uvedení všech potřebných informací Vám zabere trochu více času, protože paleta materiálů je pestrá.

Nabídka zahrnuje:

 • lamino

 • ratan

 • bambus

 • lacobel

 • matelac

 • zrcadloTo vše v nejrůznějších barevných variantách a imitacích dřeva.


Pro představu se můžete podívat  na internetové stránky www.vestavene-skrine-merbau.cz, kde v sekci "materiály" naleznete praktickou galerii s uvedeným výčtem. Prohlédněte si jednotlivé možnosti jak  případné vestavěné skříně můžou vypadat.

Merbau se nespecializuje pouze na klasické využití vestavěných skříní pro ukládání oděvů, ale je schopen navrhnout unikátní kousek do každého pokoje bytu a přizpůsobit dispoziční řešení pro knihy, nářadí či nádobí. Zkrátka pro všechny věci, jež si přejete uchovat na bezpečném místě tak, aby jejich kvalita zůstala zachována.

A to není všechno. Merbau se totiž zaměřuje i na vybavení:

 • restaurací

 • barů

 • clubů


Jak zařídit, aby se hosté cítili příjemně, záleží na správně zvoleném interiéru. Merbau Vám

dodá nábytek přesně podle vize podniku, s ohledem na to, zda se jedná o luxusní či tradiční restaurace nebo stylové bary a cluby. Celkový design podtrhne tu správnou atmosféru a postará se o to, aby se k Vám lidé nadšeně vraceli.

Mějte jistotu dobře odvedené práce vyznačující se vysokou kvalitou a nízkou cenou. Inspirujte se z pestré škály a pamatujte, že klasické linie a chytré řešení prostor se osvědčí, stejně jako Merbau - interiér design.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.vestavene-skrine-merbau.cz nebo na telefonním čísle +420 888 111 222.

 

Merbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designemMerbau, vestavěné skříně s čistým designem

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz