Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Pro vaše pohodlí a kvalitní bydlení

Pro vaše pohodlí a kvalitní bydlení

Vestavěné skříně využijí volný prostor na maximum


Bydlíte-li v malém bytě nebo potýkáte-li se jen s nedostatkem prakticky využitelného úložného prostoru jako téměř každý, jsou pro vás adekvátním řešením vestavěné skříně. Vestavěné skříně skýtají mnoho výhod. Jejich výhodou číslo jedna je úspora prostoru. V dnešní době se obklopujeme čím dál více věcmi a nevíme si rady s tím, kam je uložit. Vestavěné skříně jsou velice praktickým řešením pro problémy takového druhu.


Vestavěné skříně se dají vyrobit na míru každému koutu či prostoru a jejich využití může být velice pestré. Podle vašich přání vám namontujeme domů skříň, která bude vyhovovat vašim požadavkům a to nejen designem či velikostí, ale také vnitřní výbavou policových systémů, šuplat, závěsných systémů, háčků a podobných vymožeností. Vestavěné skříně se přizpůsobí nejen vašemu volnému prostoru, ale zároveň i vašim představám o jejich využití.


Hledíte-li vhodný nábytek, který bude praktický a zároveň maximálně prostorný, jsou pro vás vestavěné skříně správnou volbou. Vestavěné skříně využijí každý volný prostor, navíc je lze zabudovat bez problémů do stěny a ušetřit si tak prostor v bytě. Proč zužovat chodbu, abyste získali úložný prostor navíc. Vestavěné skříně si s prostorem poradí i bez zmenšování místa pro vás a vaše bydlení.


Design a vnitřní vybavení vestavěné skříně podle vašich představ


Vestavěné skříně vyhotovujeme v mnoha barevných provedení dřeva od světlé, po tmavé až barevné mořené varianty. Vestavěné skříně vyrábíme z kvalitních materiálů. Nabízíme i několik variant dveřových systémů, ale zatím u zákazníků nejosvědčenějším a nejpopulárnějším systémem je posuvný dveřový systém. Jeho největší výhodou je, že nezasahuje nijak do prostoru a neomezuje tak pohyb kolem skříně v případě jejího otvírání.


Vestavěné skříně bývají nejčastěji využívány jako skříně šatní. Jsou srovnatelné s klasickou šatnou a jejich vnitřní vybavení poskytuje maximální využitelnost. Vestavěné skříně mohou být mimo jiné vybaveny i botníkem či nejrůznějšími policemi a funkčními háčky. Vestavěné skříně jsou většinou na přání zákazníka vysoké až ke stropu. Nejvyšší police bývají využívány jako úložiště sezónního vybavení, které potřebujete vyndat jen jednou či dvakrát do roka. Vestavěné skříně elegantně doplní váš bytový interiér a dopřejí vám nejen luxus, ale především zkvalitní vaše bydlení.

 

Doporučujeme: Vestavěné skříně Kapitán Interiéry, s. r. o.

 

Kapitán - vestavěné skříně na míru 006Kapitán - vestavěné skříně na míru 007Kapitán - vestavěné skříně na míru 008Kapitán - vestavěné skříně na míru 009Kapitán - vestavěné skříně na míru 010Kapitán - vestavěné skříně na míru 011Kapitán - vestavěné skříně na míru 012Kapitán - vestavěné skříně na míru 013Kapitán - vestavěné skříně na míru 014Kapitán - vestavěné skříně na míru 015Kapitán - vestavěné skříně na míru 016Kapitán - vestavěné skříně na míru 017Kapitán - vestavěné skříně na míru 018Kapitán - vestavěné skříně na míru 019Kapitán - vestavěné skříně na míru 020Kapitán - vestavěné skříně na míru 001Kapitán - vestavěné skříně na míru 002Kapitán - vestavěné skříně na míru 003Kapitán - vestavěné skříně na míru 004

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz