Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Vestavěné skříně - 2009

Vestavěné skříně - 2009

Vestavěné skříně a infrasauny zpohodlňují Váš život

Stejně jako kuchyňské linky, tak i vestavěné skříně prošly za posledních pár let obrovským vývojem. Kromě stále se rozšiřující nabídky materiálů, doplňků a nových typů rámů se můžeme setkat s důrazem na detail. To se týká zejména tichého chodu posuvných částí skříně. V loňském roce jsme zařadili do naší nabídky zásuvky s tlumeným dotahem. Od letošního roku jsem schopni nabídnou tlumený dotah i pro posuvné dveře s hliníkovým rámem.

Dveře tvoří hlavní pohledovou a funkční část vestavěné skříně. Proto je neméně důležitý výběr rámů a výplní. Hliníkové rámy se oproti ocelovým vyznačují vyšší tuhostí a tím pádem i lepší funkcí a delší životností vestavěné skříně. V poslední době je jednoznačný trend přechodu na kvalitnější a pohledově hezčí hliníkové rámy. V naší nabídce máme přes 10 tvarů hliníkových profilů ve čtyřech barevných provedeních.

Výplně dveří můžete nakombinovat z více než 200 druhů dekorů lamina, 25 barevných lacobelů, včetně 15 letošních novinek jako jsou např.velmi oblíbená béžová, hnědá, černá a zelená limetka. Výsledný vzhled vestavěné skříně nezávisí pouze na zvoleném mateiálu, ale také na způsobu dělení dveří. Máte téměř nekonečnou možnost kombinací barev a dekorů, vše záleží jen na vaší fantazii.

Pomůžeme z Vaší vestavěné skříně udělat ozdobu interiéru.

 

Vestavěné skříně Merbau 020Vestavěné skříně Merbau 021Vestavěné skříně Merbau 016Vestavěné skříně Merbau 017Vestavěné skříně Merbau 018Vestavěné skříně Merbau 015Vestavěné skříně Merbau 014Vestavěné skříně Merbau 013Vestavěné skříně Merbau 012Vestavěné skříně Merbau 011Vestavěné skříně Merbau 010Vestavěné skříně Merbau 007Vestavěné skříně Merbau 008Vestavěné skříně Merbau 009Vestavěné skříně Merbau 006Vestavěné skříně Merbau 005Vestavěné skříně Merbau 004Vestavěné skříně Merbau 001Vestavěné skříně Merbau 002Vestavěné skříně Merbau 003

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz