Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Vestavěné skříně - hodí se nejen do předsíní a ložnic

Vestavěné skříně - hodí se nejen do předsíní a lož

 

Vestavěné skříně nejsou jen nábytkem. Jsou především inteligentním řešením do malých místností, kde je kladen důraz především na prostor. Ideálním příkladem uplatnění pro vestavěné skříně jsou například garsoniéry či byty s menší metráží. Vestavěné skříně ale najdou své uplatnění i jinde, jako příklad můžou sloužit třeba malé domácí spíže či kumbály.

 

Vestavěné skříně a infrasauny zpohodlní Váš život 

Vestavěné skříně rozhodně nejsou na trhu žádnou novinkou a firmy které je dodávají se rozhodně nemohou považovat za nováčky v oboru. Vestavěné skříně už mají svoji historii a lze konstatovat, že se jedná o historii úspěšnou a nápaditou. Pokud se řekne vestavěná skříň, každému je hned jasné, o co se přesně jedná. Proč je systém čehokoli vestavěného tak úspěšný a při výběru nejvíce preferovaný? Vestavěné jsou nejen skříně ale také například sporáky, myčky, pračky a další spotřebiče. Cokoli vestavěné je tolik úspěšné z jednoho prostého důvodu. Zabere to málo místa. Logicky. Ne každý dnes disponuje prostorem který by se dal přirovnat ke skladovým halám a právě úspora místa je tím nejdůležitějším pokud jste majiteli garsoniéry, či menšího bytu. Právě v malých bytech je naprosto nemyslitelné mít jiné spotřebiče než vestavěné například do kuchyňské linky a stejné je to i s nábytkem a především s nábytkem sloužícím pro ukládání věcí. Pokud by jste měli mít v bytě malých rozměrů jednu velkou šatní skříň, bylo by to asi to jediné, co by jste měli protože nic víc by se Vám do Vašeho pokoje zkrátka a dobře nevešlo.

 

Vestavěné skříně kladou důraz především na prostor a jsou koncipovány tak, aby z malého prostoru zabírali co nejmenší díl. Je to velice chytré řešení které svým provedením má co nabídnout i pokud jde o vzhled nebo o vnitřní vybavení vestavěných skříní. Kromě toho, že vestavěné skříně nabízí řešení, jak se vypořádat se spoustou věcí a malým prostorem pro jejich uložení, mají také prvek vzhledový, respektive designový.

 

Pokud jsou vestavěné skříně umístěny například ve Vaší předsíni, jistě Vás ihned napadne několik řešení která budou nejen přínosná ale i nápaditá. Například osadit venkovní stěny skříní zrcadly nebo využít jejich vnitřní prostor rozčleněním na několik částí které ještě posílí účelnost skříní a navíc umožní mít vše pečlivě a přehledně poskládáno a seřazeno.

 

Další informace: vestavěné skříně
Merbau vestavěné skříně 02Merbau skříně na míru 03Kapitán skříně na míru 045Merbau vestavěné skříně 05Kapitán skříně na míru 06Kapitán vestavěné skříně 07Kapitán vestavěné skříně 08Kapitán vestavěné skříně 09Kapitán vestavěné skříně 10Merbau vestavěné skříně 11Kapitán vestavěné skříně 12

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz