Nacházíte se: Články -> Vestavěné skříně -> Vestavěné skříně neboli skříně na míru

Vestavěné skříně neboli skříně na míru

Vestavěné skříně a infrasauny zpohodlňují Váš život

Vestavěné skříně dnes již nejsou žádným převratným modelem ve výbavě domácnosti ale pokud spoléháte na design, praktičnost a úsporu prostoru, nevyjdou vestavěné skříně nikdy z módy. Je to především praktičnost díky které jsou vestavěné skříně tak žádané a stále mají na trhu své pevné, neotřesitelné místo.

Vestavěné skříně nenajdou své uplatnění pouze v malometrážních bytech, či jiných malých prostorách i když především kvůli prostoru, respektive jeho úspoře jsou do malometrážních bytů pořizovány nejčastěji. Stále častějším využíváním vestavěných skříní a stále častější poptávkou po nich, dosáhly vestavěné skříně postupem času mnoha technických vylepšení a to nejen po stránce ergonomické ale i designové.

Jednoduché řazení polic vně skříní je již dnes minulostí. Dnes je již ve standardu dodáván důmyslný systém polic, přihrádek a závěsů a to v takovém provedení, že i velké množství šatstva či bot a doplňků najde své místo a v případě potřeby je vždy po ruce a to bez dlouhého hledání.

Co se provedení skříní týče, možnostem se meze nekladou. Dnes již není takřka sebemenší problém vyrobit skříně přesně podle detailních požadavků klienta, ať už se jeho nároky týkají šířky, délky nebo výšky. Společnost Kapitán interiéry je předním výrobcem a dodavatelem vestavěných skříní a její osobitou vlastností je nejen fakt, že svému řemeslu dokonale rozumí a také proto si může dovolit poskytovat na své výrobky až pětiletou záruku ale především přístup ke klientům. Svým klientům společnost nabízí nejen nezávazné a bezplatné poradenství ale také detailní plánování již od samého začátku. Velikostní rozměry dnes už nejsou jediným, co firmy dokáží udělat na přání. Především je poptáván individuální systém vestavby, který se může u každého klienta lišit. Možnost individuálního zpracování ocení především Ti klienti, kteří nemají rádi sériovou výrobu.

 Zdroj: Vestavěné skříně Merbau

Vestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míruVestavěné skříně neboli skříně na míru

Ze světa nábytku...

Vestavěné skříně

Zdroj: Merbau Interiér, s. r. o.

V dnešní době není problém realizovat téměř jakýkoliv dekor na Vaše vestavěné skříně na míru, moderní postupy umožňují maximální flexibilitu výroby. Neváhejte a splňte si svůj sen o designovém bydlení.
 
 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění na našem webu o vestavěných skříních, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Zpětné odkazy

Vymenujeme.cz